Iskolatáska Hama Army Alsósoknak

Kapcsolódó termékek

Tolltartó Hama ArmyShopalike
2 napon belül
Egykamrás aktatáska, hadsereg motívummal. Az aktatáskának ergonómiailag alakú hátfala van puha párnázattal, párnázott, állítható vállpánttal, a vállpánt tetején levő varrással, nem vágja a vállakat. A hevedereket a fényvisszaverő felületek egészítik ki a nagyobb biztonság érdekében. A feszítő hevederek a hevederek tetején helyezkednek el, fontos, hogy a táska tökéletesen illeszkedjen a gyerek hátra. A magasságban állítható mellkasi őv segíti, hogy a vállpántok  ne csússzanak le a gyerek vállról.

Jellemzők:
gumis fogantyú kellemes a kézben
zár a reflektorral ellátva, a biztonság növelése érdekében
tágas, fő zseb egy belső zsebbel, amely a nehezebb tárgyak elhelyezésére alkalmas  (pl. tankönyvek) számára van tervezve, hogy a súlyelosztást is biztosítsák
egy kis cipzáras zseb a fő zseb belső részében, a kulcs, pénztárca, kártya vagy más személyes tárgyak elhelyezésére alkalmas
egy kis zseb a fő zseb belsejében, a mobil elhelyezésére alkalmas
az aktatáska fedelén egy fóliával ellátva zseb az órarend elhelyezésére van tervezve
elszigetelt elülső zseb (hideg vagy meleg ételek és italok elhelyezésére  alkalmas), mosható anyag kitölti az egész zsebet, könnyen mosható
elég nagy oldalos zsebek a kulacs elhelyezésére  alkalmas
stabil táska alja lábakkal a jobb stabilitásért,  a piszok és nedvesség elleni védelem érdekében

Műszaki paraméterek:
Űrtartalom: 18 l
Súly: 1 kg
Külső méret: 38 x 30 x 20 cm
Kapacitás 6 kg

Gyártó: Hama

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

4 vásárló értékelése alapján
20. 8. 2018

Masszív, praktikus, könnyű. Jó hogy merev a teteje.

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.