Iskolai hátizsák OXY GO foci

ajándék ingyen
A termék kódja:8-37623
Gyártó:Oxybag
Az OXY GO sorozat iskolai hátizsákja egyszerűen vonzza a tekintetet. A dizájn minden fiút és lányt vonzó. A hátizsák tökéletes formája nemcsak az anatómiailag kialakított és légáteresztő hátt rejti, hanem a vállpántok beállításának lehetőségét is a jobb kényelem és a kényelmesebb viselet érdekében. A két belső zseb elegendő helyet biztosít a tankönyvek, füzetek és szabadidős dolgok számára. A szilárd alj megakadályozza, hogy a külseje beszennyeződjön, és a belsejében kiömlött anyag ne szivárogjon. Az oldalán két nagyobb zseb található. A hátizsák nagyszámú különböző zsebet kínál, kicsiket és nagyokat egyaránt. Ezért nincs kockázata annak, hogy a kulcsokat a hátizsákban keresse. Könnyű, mégis elég nagy ahhoz, hogy minden kisiskolás a közelben legyen. Gyermekei biztonságára is gondoltunk, ezért a hátizsákból nem hiányoznak fényvisszaverő elemek. A hátizsák ideális első osztályos 1-3 osztályosoknak, 125 cm-nél magasabb gyermekek számára. A hátizsák méretei: 39 x 28 x 19,5 cm. Űrtartalom: 22 l. Kis súly: ? 950 g.
Méretek: 295x195x390mm, Súly: 0,95kg