Iskolai hátizsák Ergobag prime Fluo zöld 2020 és ingyenes szállítás

Szélesség:25 cm
Magasság:40 cm
Térfogat:20 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Ergobag
Az Ergobag prime iskolai hátizsák alkalmas 1.-4. osztályosok számára. Korlátozott példányszámú hátizsák fluoreszkáló mintákkal, zöld-sárga színben, dzsungel motívummal. A 2019-es modell átalakított verziója, minden heveder és csat a hátizsák színeihez van igazítva, beleértve az első zárat is. Ez egy ökológiai termék, amely 100% -ban újrahasznosított PET palackokból készül, a műanyag csatok nem tartalmaznak ftalátokat és egyéb káros anyagokat.
Az egyedülálló ergonómiai rendszernek köszönhetően beállítható minden gyermek számára. Ez az egykamrás hátizsák belső elosztással és egy külső zsebbel (uzsonnás doboz és egy palack számára) rendelkezik. Az egyedülálló növekvő hátrendszer lehetővé teszi a hátizsák egyedi beállítását, 100-150 cm magasságú gyermek számára. A mellkaspántnak és a derékpántnak köszönhetően a teljes súly 50% -a átkerül a vállról a csípő területére, amely a gyermek testének legstabilabb része. Az iskolai hátizsák a lehető legnagyobb mértékben egyénileg beállítható a gyermek hátához, így biztosítva a gyermek megfelelő fejlődését, és megakadályozza a túlterhelést és az egyensúlyhiányt.
A palack és az uzsonnás doboz számára kialakított hely az elülső zsebben van, ami támogatja a jobb egyensúlyt, ahhoz képest amikor a palackot a hátizsák oldalára helyezzük. A belső teret vízálló szövet választja el. A fényvisszaverő elemek jó láthatóságot biztosítanak rossz időjárás esetén - tökéletes láthatóság 360 fokban. A szövet kétszer impregnált, vízoszlopa 1500 mm, így ellenáll az esőnek és a szennyeződésnek. Ergobag - röviden: gyermekeink egészséges hátának szakembere!

Műszaki paraméterek:
Súly: 1100 g
Térfogat: 20 l
Méretek: 40 x 25 x 22 cm (magasság x szélesség x mélység)

A hátizsák 2 darab tépőzáras matricátt tartalmaz, ún. Kletties, amelyek tematikusan kiegészítik a hátizsák mintázatát. Ez egyedivé teszi az Ergobag hátizsákokat és gyermekét is.