Íj 52cm + 3 nyíl tapadókoronggal

Gyártó:Teddies
Anyag:Műanyag
Az íjászat nemcsak e fegyverek rajongói körében nagyon népszerű, hanem a hétköznapi emberek és különösen a gyerekek körében is. Határozott kézre, türelemre és éles szemre van szüksége. Próbáld ki, milyen nehéz volt a középkorban, amikor a mai lőfegyverek még nem léteztek, csak íj és nyíl segítségével lőni. Élvezni fogja a sok mókát íjjal, nyílvesszővel és céltáblával, és biztosan el fogja ragadni ezt a sportágat. Vágja ki a célpontot a csomagból, és akár versenyezhet is, amennyit csak tud.
A masni mérete 52 cm.
A céltárgy átmérője körülbelül 19 cm.
Csomag mérete: 21 x 54 x 4 cm
Gyermekeknek 3 éves kortól alkalmas