HEXBUG VEX Építőipari készlet (daru, kotró, billenő)

RadirVonalzó 15 cm
ajándék ingyen
Választ:
Gyártó:Innovation First
Anyag:Műanyag

Kapcsolódó termékek

HEXBUG Sárkány zöld
Raktáron
Tapasztalja meg, hogyan működnek a gépek az építkezésen, mint még soha a VEX Robotics Építési Zónával! Ebből a készletből több mint 1350 darab ideális kezdő tervezők és lelkes építők számára. A VEX Robotics Construction Zone lehetővé teszi három különálló gép összeállítását, amelyek ugyanúgy működnek, mint valódi társaik - egy építőipari daru, egy univerzális kotrógép és egy billenőkocsi.
Az építődaru teljes magassága meghaladja a 60 cm-t, emelővel rendelkezik a darukezelő számára, és teljes 360°-ban elforgatható, így a rakomány minden irányba mozgatható. Az univerzális kotrógép képes felszedni, felszedni és berakodni az anyagot. A billenőkocsi nem csak az építkezésen tud anyagot szállítani. Még kis építőmunkásokat is talál a készletben! Ismerje meg, hogyan működnek ezek az építőipari gépek, és tanulja meg kezelni őket igazi darukezelőként, kotrógép-kezelőként vagy billenőkocsi-vezetőként.

A csomag tartalma: több mint 1350 db építőipari műanyag darab, 4 db figura és részletes képes leírás a modellek összeállításához.

Ez a készlet az átjáró a STEM termékek világába (rövidítés: tudomány, technológia, technológia, matematika), és célja, hogy a gyerekeket a játékon keresztül megismertesse a technológia és a természeti törvények világával.