HEXBUG Robot Wars kiegészítők - Havoc Hammer

Gyártó:Innovation First
Bővítse harci robotját egyedi fegyverekkel. Négy egyedi készlet létezik:
Havoc Hammer - aprítsa szét az ellenségeit!
Halálos dob - Üsse meg ellenfelét halálos erővel!
Veszélyes korong - vágd át ellenfeled páncélját!
Fury Flipper - dobja át ellenfelét az arénába, és használja ki a meglepetés pillanatát!
Ezek az egyedülálló fegyverek lehetővé teszik a robot teljes átdolgozását és adaptálását az új ellenfelekhez. Változtassa meg harci stratégiáját a csaták között, és tartsa feszült ellenségeit, melyik fegyvert használja a következő csatában! Ezután vigye a robotokat az arénába * és kezdjen kíméletlen csatát. * (Vásárolja meg külön a HEXBUG Arénát).
A HEXBUG Robor Wars kiegészítő csomagot a CPSIA szabványoknak megfelelően gyártják. Ajánlott életkor: 8+