HEXBUG Nano Box Sumo Ring

Gyártó:Innovation First

Kapcsolódó termékek

Csak egy győztes lehet a bajnokság királyáért vívott harcban! Írja be a kört! Küldje el ezeket a vicces karaktereket, hogy rezgő technológia segítségével harcoljanak egymással. Tolja ki ellenfelét a körből, és bajnok legyen!
Helyezze be a nano bogarat az alapba, válassza ki a kedvenc motívumát 60 papírfigura közül, és elkezdődhet a móka. A karakterek a Nano Beetle vibráló technológiájának segítségével elevenednek meg. A gyűrű a karakterek és a Nano bogarak esetében is használható, így csomagolhatja őket és harcolhat, ahol csak akar.
A csomag 2 Box Sumo figurát, 2 Nano bogarat, 2 alapot és egy gyűrűt tartalmaz. Akkumulátor: 2x AG13 tartozék. Ajánlott életkor: 3+

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.