HEXBUG Hexmods Pro Series Elite - piros

Gyártó:Innovation First
Anyag:Műanyag

Hasonló termékek

A HEXMODS Pro Series Elite Raceway egy teljesen testreszabható RC tuning modell prémium készlete.
Ezzel a készlettel megváltoztathatja a HEXMODS modell karosszériáit, motorháztetőit, oldalsó szoknyáit, lökhárítóit, tető opcióit, motorburkolatait, légterelőit és alternatív felnikét! Ez a csomag egyéb teljesítmény-fejlesztéseket is tartalmaz, mint például a négykerék-meghajtás és a cserélhető felfüggesztések, a kormányrudazatok, a különböző tapadású gumiabroncsok és a különböző sebességváltó- és motorkonfigurációk az autó sebességének szabályozásához!
Az alváz akár 29 kilométeres óránkénti sebességet is kibír! Adjon hozzá egy utcai lámpakészletet, amely működő fényszórókat, hátsó lámpákat és LED-es háttérvilágítást tartalmaz, hogy minden versenyt életre keltsen! 2,4 GHz-es távirányítóval rendelkezik az arányos vezérléshez. Bónuszként több mint 6 méteres sorompósávot találsz a saját versenypálya megépítéséhez. 1x Li-ion és 3xAAA elem a csomagban. Ajánlott életkor: 14+

• Tuning RC autók alvázzal, amely lehetővé teszi a különböző konfigurációkat
• Lehetőségek a teljesítmény javítására, a vezetési képességek megváltoztatására
• Tuning modulok az autó megjelenésének javítására