Hátizsák Coocazoo RayDay, Wild Stripe + fejhallgató és szálítás ingyenes

Magasság:41 cm
Teherbírás:10
Térfogat:24 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Hama
Iskolai hátizsák alkalmas mint a "második hátizsák" a 3. osztályos általános iskolások számára.
Részletes leírás:
  • iskolai és szabadidős hátizsák az oktatási segédeszközök és személyes tárgyak elhelyezésére alkalmas
  • kompatibilis modern hátizsák  MatchPatch móddal (a cipzárak, a csatok és a tépőzáras logó más színkombinációkkal is megváltoztatható, így egyedülálló hátizsákot kínál Önnek)
  • légáteresztő hátfal habos Air Mash anyagból, kényelmes viseléshez és optimális légáramláshoz
  • vállpántok S-alakú fényvisszaverő elemekkel varrás nélkül (nem vágja a vállakat, jól ül a háton és könnyen kezelhető)
  • fedett YKK márkás cipzár
  • állítható oldalpántok
  • állítható, levehető mellkasi őv behúzható ütközővel
  • leszerelhető csípős /derék/ őv
  • fényvisszaverő elemek a hátizsák minden oldalán a nagyobb biztonság érdekében
  • egy fényvisszaverő pánt a hátizsák elülső részén, egy villogó csatolásra alkalmas
  • párnázott fül, övhurok