Habkockák

A termék kódja:Z973318
6 darab színes kocka érdekes képekkel. A kockák puha anyagból készültek, ezáltal biztonságosak – ideálisak szorításra, dobálásra, építésre.
Az Ön gyermekére fantasztikus időtöltés vár, mely közben a képek által megismerhet sok újdonságot az életből. Az egyik kocka tartalmaz egy kis harangot. A habkockák fejlesztik a motorikus képességeket s támogatják a tapintó, a látó és a halló érzékek fejlődését. De sok más dolgot meg lehet csinálni a kocka segítségével - hasonló párok (állatok, ruházat stb…) megtalálásától kezdve animált történetek létrehozásáig vagy a csengők felkutatásáig! A kockák géppel moshatók. Egy praktikus hordozható PVC tasakba vannak csomagolva.
Figyelem - 6 hónaposnál fiatalabb gyermekek számára nem alkalmas.
Kockák mérete: 10 cm
Csomag mérete: 270 x 315 x 110 mm