Gyerek hátizsák Paso Stitch Tropical Love

A termék kódja:DS23BNCT-811
Gyártó:Paso

Kapcsolódó termékek

Stílusos gyerek hátizsák Lilo & Stitch motívummal. Minden Lilo & Stitch rajongónak megfelelő. A hátizsák egy rekesszel és egy oldalsó hálós zsebbel rendelkezik, ahol egy kis üveget, kulacsot vagy termoszt tárolhatsz. A gyerek hátizsák állítható pántokkal van felszerelve, amelyeknek köszönhetően tökéletesen igazíthatja a hátizsákot a gyermek magasságához. A gyerekeknek szánt hátizsák kényelmes hordozó fogantyúval és dekoratív húzókkal rendelkezik. Ideális kisebb gyerekeknek, iskolai kirándulásokhoz, iskolán kívüli tevékenységekhez vagy óvodába.

Mérete: 28 x 22 x 10 cm
Súlya: 190 g

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?

Oxybag új kollekció 2023

Továbbfejlesztett modellek és az új Oxy bag iskolatáska 2023! Választás? Fontolóra veszi? A márkáról szóló részletes információk biztosan felgyorsítják a döntéshozatali folyamatot.