Gyere játszani / Race 2 társasjátékok Autók / Autók

Gyártó:Dino
Anyag:Karton
Gondol-e az autókra ébredés után, lefekvés előtt, és elindíthat-e ebédnél? Ezután kis versenyzője élvezni fog egy társasjátékot gyerekekkel együtt Lightning McQueen-nel és a Cars animációs kasszasikerek többi szereplőjével.
A játékterv egyik oldalán megtalálja a klasszikus emberképet, ne haragudjon, a másik oldalon pedig egy akciómezőkkel rendelkező versenyterület cikázik, ami nagyban diverzifikálja a játékosok útját az elejétől a célig. . Az első készlet képkockát, a második kockát tartalmaz.
A társasjátékoknak köszönhetően a 3 éves kortól kezdve a gyermekek javulnak az alapszámban, és megtanulnak koncentrálni a csendes tevékenységekre. A játék Csehországban készült. 2 - 4 játékos számára. Időtartam 20 perc.
A csomag tartalma: 1 játéktábla, 16 darab 4 színben, 1 képkocka, 1 pontos kocka.
A csomag méretei: 33 x 23 x 3 cm.
3 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.