FIMO Soft készlet XXL

Gyártó:Staedtler

FIMO Puha készlet MAXIBOX XXL – kényelmes csomagolás

Ha Ön szenvedélyes fimmaker, aki nagy mennyiségben fogyaszt FIMO anyagot, vagy kényelmes csomagolást alkotások nagyobb csoportjához, akkor a Maxibox a legjobb választás az Ön számára. Itt olcsóbb egy FIMO anyagtömb, mint a készleten kívüli vásárlásnál, és a FIMO blokkok mellett hengert és alkotási eszközöket is találsz.

A készlet tartalma:
26 db blokk FIMO Soft 57 g 11 árnyalatban - 3x fehér, 3x sárga, 2x rózsaszín, 3x piros, 2x kék, 2x türkiz, 2x narancs, 3x világoszöld, 2x lila, 2x barna és 2x fekete
10 x modellező eszköz
>4 x gumiszalag
görgő
modellezési utasítások

A

FIMO Soft egy mesterséges modellező anyagokból készült polimer massza, amely polivinil-kloridból, zselékből, gyantából, színezékből és lágyítóból áll.

-könnyű, alakítható és lágy anyag, amely teljesen lenyűgöz a tökéletességével
-könnyű modellezés, majd sütőben 110°C-on, maximum 30 perc alatt sütéssel
-FIMO anyag felhasználásával bármit elkészíthetsz gondolhatsz, és sütőben sütés után egy gyönyörű színű és masszív terméked van, amit magad készítettél
-nagy a színválaszték, amelyek egymással keverhetők, így könnyedén alkothatsz új árnyalatokat