Fém hullámvasút 120cm Kovap

Választ:
Gyártó:Kovap
Anyag:Fém
Fém gyűjthető hullámvasút modell.
A hullámvasút saját járműve egy kulccsal tekercselt mechanikus rugós mechanizmussal van felszerelve. A hajtás lehetővé teszi, hogy a jármű a pályán mozogjon. A pálya speciális módosítása arra irányul, hogy a jármű egyik oldaláról a másikra kerüljön. A hullámvasút a bal oldalról mászik fel a pálya legmagasabb részére, onnan automatikusan kikapcsolt hajtással önlebeg a jobb oldalra. Onnan ismét önraftingolással tér vissza a pálya alsó részén.
14 éves kortól alkalmas.