Egészéges kulacs Jeep 0,7l

A termék kódja:P070284

Kapcsolódó termékek

Egyedülálló cseh termék polipropilénből gyógyászati és gyógyszerészeti felhasználásra. A kulacs nem folyik ki, és a csomag tartalék dugót tartalmaz.
Az egészséges kulacsnak sok új, egyedi és hasznos tulajdonsága van.
* mindenki számára alkalmas (gyerekek, nők, férfiak, idősek)
* széleskörű használat (óvoda, iskola, foglalkoztatás, sport, szabadidő)
* nincs penész, szag, ftalátok, lágyítók és BPA mentes.
Az egészséges kulacs nem veszi magába a szagot, penész mentes, alkalmas mindenféle italra korlátozás nélkül.
* légmentes (szénsavas italokra is alkalmas) zárható dugóval (nyitó / záró rendszer)
* kis súly (előny a kisgyermekeknek a hátizsákban, az idősek és a fogyatékkal élők számára is)
* a kedvező ár és a rendelkezésre álló alkatrészek (fedő, dugó) és kiegészítők (thermo-bag)
* 100 ° C-ig terjedő italok számára is alkalmas.
Az egészséges kulacsot lehet kifőzni (100 ° C, 5 percig) vagy megmelegíteni mikrohullámú sütőben (900W, 2 percig).
Tudja ezt?
A folyó műanyag palackokban gyakran meg lehet találni a veszélyes egészség káros  anyagokat nyomnyi mennyiségbe is. Iszik kedvenc italjait a PET palackokból?
És tudja, hogy a PET-palackok UV stabilizátorokat és különböző lágyítószereket tartalmazhatnak? Ezek az anyagok potenciálisan toxikusak. Vásároltál és használtál Kína készítményű sportpalackot? Biztos benne, hogy ez az palack rendelkezik egészségügyi vizsgálattal? Ha nem, akkor tartalmazhatja a nagyon veszélyes egészség káros  anyagokot, beleértve a biszfenol A.
Az Egészséges kulacs® nem tartalmaz ftalátokat vagy lágyítószereket, éppen ellenkezőleg, műanyagból készül gyógyászati és gyógyszerészeti célokra. Minden egészségügyi igazolással rendelkezik.

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

6 vásárló értékelése alapján

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.