Diák hátizsák Bagmaster SUPERNOVA 20 A

Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Bagmaster

Kapcsolódó termékek

Minőséges három rekeszes iskolai hátizsák Supernova a Bagmaster egyik legnépszerűbb diák lány hátizsákja. Alkalmas a felső tagozat az általános iskola tanulók, középiskolás diákok és egyetem halgatók lányok számára. A hátizsák fő előnye, hogy kis súlya van és időtlen, modern kialakítása kontrasztos cipzárral rendelkezik.

További leírás:
  • anatómiailag formázott hátfal, puha, párnázott 3D hálóval légáteresztő anyagból hátfal
  • állítható vállpántok, puha, párnázott fényvisszaverő elemekkel
  • tágas fő rekesz, egy elválasztott zsebbel 23x25x4 cm, az iskolai füzettartók és tankönyvek elhelyezésére
  • a hátizsák a vállhoz rögzíthető rugalmas mellkasi övvel, amely külön megvásárolható
  • a középső kamra a A4 méretű füzetek elhelyezésére alkalmas
  • szervező két zsebbel és egy hálós cipzáros zsebbel
  • 2 oldalos zsebek, rugalmas szegélyel a kulacs elhelyezésére alkalmas
  • erős táska alja 600D fekete poliészter anyaggal bevonva, a belső rész béléssel van párnázva
  • egy textil fül, amelyel a hátizsák felakasztható a padra
  • fényvisszaverő elemek a hátizsák elején

Méret: 47 x 33 x 26 cm
Súly: 0,74 kg
Kapacitás: 10 kg
Űrtartalom: 23 l
Anyag: 100% poliészter
Garancia: 3 év

Gyártó: Bagmaster

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!