Dakine Campus Premium 28l Petal Maze iskolatáska, hátizsák

Szélesség:33 cm
Térfogat:28 l
Gyártó:Dakine

A Dakine Campus Premium 28L hátizsák tökéletes választás iskolába, munkába és utazáshoz. A bőséges tárolóhely az ergonomikus háttámlával kombinálva egész napos kényelmet biztosít.
A Dakine Campus Premium 28L egy praktikus, 28 literes űrtartalmú hátizsák, amely elegendő tárolóhelyet kínál mindenféle dolog számára, ezért tökéletes hátizsákként iskolába, munkába vagy utazáshoz.

Két tágas kamra bőséges tárolóhelyet biztosít, amelyben játékosan tárolhatja az összes mappát, tankönyvet vagy edzőtermi felszerelést. Tabletjét vagy laptopját egy külön, gyapjú bélésű, párnázott rekeszben tárolhatja. Az előlapon ekkor találunk egy tágas cipzáras, rendezős zsebet, amibe elhelyezhetjük például mobiltelefonunkat, naplóunkat vagy tollakat. Használhat még egy kis zsebet a cipzáron és az elején, egy zsebet a poharak számára gyapjú béléssel vagy az oldalsó zsebeket az italok számára.

Az ergonomikus habszivacs háttámla, a légáteresztő vállpántok és a mellpánt kényelmes viseletet biztosítanak egész nap. Ezután a hátsó részen található egy rejtett biztonságos zseb, ahol például az úti okmányait tárolhatja.

Az egyes változatok/színek a felhasznált anyag és az ár tekintetében eltérhetnek egymástól. A felhasznált anyagok színenkénti áttekintését alább találja. Minden anyag Bluesign® jóváhagyással rendelkezik.
A Campus Premium 28L-es hátizsák fő előnyei:

stílusos kialakítás
     tágas tárolóhely