CUT-HOSSZÚ NEVE-PlayFoam® PALS modell / gyurma gömb rügyek (1. sorozat) csupasz

Anyag:Hab
PlayFoam® PALS - jó meglepetések és kreatív dolgok egyben! 5-12 éves gyermekek számára. Gyűjtsd össze az összes barátodat egy nagyszerű bulihoz és prémium aranyfajokhoz! A meglepetés egy könnyű modellt tartalmazó tojásban rejlik, amely szintén piszkos, nem mérgező és nem szárad ki. 5 éves kortól gyermekek számára készült. Nincs rendetlenség, sok móka! Készítsen mindent a modellezésből, és egy pillanat alatt tisztítsa meg. A sorozatban arany prémium típusokat is talál! A Vadbarátok első sorozatában 12 állatot talál a pusztából, amelyek nagyszerű bulizást indíthatnak együtt. Csatlakozzon hozzájuk, és élvezze a szórakozást. Ne add fel az összes állat keresését, a jutalom aranyfaj lehet, ami ritka. Cserélje barátaival a hiányzó típusokat, és fejezze be az egész sorozatot! Minden állatnál megváltoztathatja a fejét és a testét, hogy végtelen alkotásokat hozzon létre. Ne hagyd magad korlátoltnak lenni, és találd ki minden idők legőrültebb állatait.
A csomag mérete 20 x 13 x 9 cm.
5 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.