Grafitceruzák, nyomósironok Lego

Minden ceruza puha fából készült, a legtöbbjük lakkozott, a hegyek általában nem törnek, tehát a megfelelő ceruza kiválasztása nehéz feladat is lehet.
Elsősöknek erősebb, jobb ergonómiájú Stabilo márkájú termékeket javasolunk, amelyek jobb- és balkezeseknek kialakítottak, csúszásgátló felületűek, ezen felül az állatkás mintájú, háromszög testű Kores termékek, valamint a Koh i noor (Koh-i-noor) háromszög testű ceruzák, esetleg a Maped és az ún. JUMBO ceruzák megvásárlását javasoljuk.
Idősebb diákoknak keskenyebb változatú háromszög és hatszög testű ceruzákat, valamint  műszaki rajzhoz alkalmas ceruzákat is talál kínálatunkban.
A ceruzák keménységét alább találja.

Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Lego
Oldal 1 z 1
Az iskolában leginkább használatos keménységek:

1 = B (a három közül a legpuhább, írásra, rajzolásra alkalmas)
2 = HB (írásra és rajzolásra alkalmas)
3 = H (műszaki rajzok rajzolására alkalmas)

Kínálatunkban kiváló minőségű Koh i noor szetteket is talál, amelyek művészi rajzokhoz és műszaki rajzokhoz alkalmasak, a keménységi tartomány 8B-10H. Azt, hogy hogyan kell kiválasztani a megfelelő keménységet, cikkünkben találja.
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!