Ceruza Faber-Castell Eco Grip 2001 háromszög HB/2

Gyártó:Maped
A legjobb minőségű Grip 2001 grafitceruza. A szabadalmaztatott GRIP zóna kis masszázsokkal és csúszásgátló pontokkal megakadályozza az ujjak megcsúszását, ugyanakkor masszírozza az ujjakat. Az ergonomikus háromszög alakja garantálja a fáradtságmentes írást. A festés környezetbarát módon történik
  • A legjobb minőségű ceruza írásra, rajzolásra és vázlat készítésére.
  • Ökológiai vízalapú lakk és FSC tanúsítvánnyal rendelkező puha fa.
  • A ceruza ragasztásának speciális SV technológiája megakadályozza a grafikon törését, amikor a földre esik.
  • Ergonomikus háromszög alakú forma az egyszerű íráshoz.
  • Szabadalmaztatott markolat zóna kis masszázzsal és csúszásgátló pontokkal.
  • Keménységi fok: HB.
  • 5 keménységi fokozatban kapható: 2H, H, HB, B és 2B.

Hasonló termékek