Boll Falcon Cedar 20 l hátizsák

Térfogat:20 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Boll

Többcélú hátizsák lányoknak és fiúknak egyaránt alkalmas, ideális egynapos kirándulásokhoz vagy sporttevékenységek.Az optimálisan kiválasztott hangerő és felosztása elegendő helyet garantál minden szükséges kültéri felszereléshez vagy iskolai felszereléshez.

A Boll gyermek hátizsák garantálja a kényelmes hordozást, a stabilitást a háton és a terepen, a kialakítás garantálja a vízlepergetést és természetesen a megfeszülő ágyéki és mellkasi heveder. A megfelelő szellőzést a levegő-vissza AIR-flux rendszer garantálja. A hegyekben a viselő értékelni fogja a kompressziós hevederek és a berendezés rögzítő elemeinek széles választékát, valamint a palack stabilizálására szolgáló belső alagutat.

• lágyan párnázott és megerősített hátlap az egészséges illeszkedésért
  • levegő-vissza AIR-fluxus rendszer
  • ergonomikus formájú vállpántok nyakkivágással
  • fő rekesz hálós cipzáras zsebbel
  • elülső 3D cipzáras zseb
  • biztonsági fényvisszaverők elöl és hátul
  • ergonomikus zsaluzószalag
  • stabilizáló mellkasi pánt
  • vállpántok meghúzása

Ajánlott gyermekeknek kb. 125 cm magasságból

Méretek: 430 x 270 x 210 mm
Súly: 750 g
Térfogat: 20 l

Gyártó: Boll

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!