Boll Falcon 20 l Truered gyerek hátizsák

Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Boll

Kapcsolódó termékek

Többcélú piros színű gyerek hátizsák egész napos kirándulásokhoz, sporttevékenységekhez és iskolába 3. osztálytól. Az optimálisan megválasztott térfogat és felosztása elegendő helyet garantál minden szükséges kültéri felszerelésnek vagy tanszernek.

A Boll gyerek hátizsák kényelmes viseletet, stabilitást a háton és a terepen garantál, és segíti viselője hátának egészségét. A WR kezelésnek köszönhetően vízlepergetőt garantál, a feszülő derék- és mellheveder pedig magától értetődő. A vállpántok ergonómikus kialakításúak, és elöl és hátul is megtalálhatók a szükséges fényvisszaverő elemek. Az AIR-flux air back rendszer megfelelő szellőzést garantál. A hegyekben a viselője értékelni fogja a számos kompressziós pántot és a felszerelés rögzítésére szolgáló elemet, valamint egy belső alagutat a palack stabilizálására.

• lágyan párnázott és megerősített hátlap az egészséges viselet érdekében
  • légies hátsó AIR-flux rendszer
  • ergonomikusan kialakított vállpántok nyakkivágással
  • fő rekesz cipzáras hálós zsebbel
  • elülső 3D cipzáras zseb
  • biztonsági fényvisszaverő elemek elöl és hátul
  • ergonomikus csomagolószalag
  • stabilizáló mellkaspánt
  • állítható vállpántok

125 cm-es magasságtól ajánlott.

Méretek: 430 x 270 x 210 mm
Súly: 750 g
Űrtartalom: 20 l

Gyártó: Boll

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?