Amytis - Hanging Gardens közösségi családi játék

Gyártó:Dino
Anyag:Karton
Meg lehet számolni a szépséget? Igen! Legalábbis az Amytis függőkertek építészei szerint. A függőkertek kialakítása és egymásra rakása úgy, hogy minél több átlósan összefüggő szimbólum jelenjen meg rajtuk. Takarékos lélekre is szükséged lesz, hogy úgy rakd össze a darabokat, ahogy szeretnéd. Minden egyes kerti darabért megfelelő összeget kell fizetni. A játék során az esztétikai érzéken kívül a logikus gondolkodást és a térbeli képzelőerőt is gyakorolni fogod. A játék abban a pillanatban éri el csúcspontját, amikor minden játékos lerakja mind a 13 bábuját, és az utolsó felső darabot, amelyet közvetlenül a kertészkedés elején húznak.
A játék tartalma: 70 db kerti darab, 72 db 1-es és 3-as értékű érmejelző, 1 db étlap elhelyezésére szolgáló doboz, 2 db segédkártya, szabályok.
Doboz mérete: 24 x 24 x 6 cm
8 éves kortól alkalmas