Akvarellek 12db + ecset műanyag palettán

Gyártó:Wiky
Akvarellek művészi és művészeti célokra. Az akvarellek nagyon népszerűek a gyermekek körében, és a festés egyik alapvető eszközei. Alkalmas óvodába, iskolába, művészeti körbe vagy csak otthon.
Továbbá művészeti és művészi célokra, ideális könnyebb rajzolási és ivási technikákhoz. Ösztönzik a kreativitást. Kevés a rejtőerejük, vízben oldódnak és nagyon jól száradnak. A paletta 12 telített színt és egy ecsetet tartalmaz.
A termék méretei 19 x 28 cm.
3 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas