4 darabos OXY Sherpy Green készlet

Magasság:39 cm
Teherbírás:10
Térfogat:26 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Oxybag

Kapcsolódó termékek

Gyerek kötény OXY Sherpy Green
Elérhetőség: 2 nap
Kényelmes hátizsák, tolltartó, tornazsák és cserélhető betétkészlet. Iskolai hátizsák az OXY Sherpa termékcsaládból 1-3 osztályosok számára. Az anatómiailag kialakított hátlap, a párnázott vállpántok és az állítható mellkaspánt minden iskolás fiú számára pamutszerű hátat biztosít. A műanyag lábakkal ellátott tömör fenék megakadályozza a hátizsák felborulását. A belső válogató gondoskodik a rendről. A fő rekesz húzózsinóros záródását mágneses Fidlock zár biztosítja, amely egy kézzel is könnyen nyitható. Az oldalakon két cipzáras, ivópalack tárolására alkalmas zseb található, a hátizsák elülső részében egy kisebb, harapnivalók tárolására alkalmas zseb található. Számos fényvisszaverő elem van. A cserélhető tépőzáras foltoknak köszönhetően minden iskolás feldíszítheti aktatáskáját. A hátizsák 121 cm-es gyermekek számára alkalmas. Űrtartalom: 26 l Súly: 950 g Terhelhetőség: 10 kg. Anyaga 100% poliészter. Cserélhető tapaszkészlet: Három cserélhető tépőzáras tapasz az OXY Sherpa hátizsák díszítésére.
Méret: 390x260x230mm, Súly: 0,95kg

Hasonló termékek