Welly Toyota Supra autó fém/műanyag 12 cm 4 szín hátrahúzós

Gyártó:Teddies
Anyag:Fém
Autó (modell) 1:34 méretarányban, fém és műanyag alkatrészekből. Funkcionális ajtókkal, szépen kidolgozott belsővel és külsővel. Minden autógyűjtő számára tökéletes. Hátrahúzással működik.
A termék méretei 12 x 5 x 3 cm.
3 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.