Walker Pure Eco Rust szabadidő hátizsák

Gyártó:Schneiders Walker

Kapcsolódó termékek

Hasonló termékek

Walker szabadidős hátizsák egy cipzárral zárható fő rekesszel, melyik két belső zsebet tartalmaz.
Hátul van egy nagyobb párnázott notebook 15" méretig és egy kisebb, pl tableten. Mindkettő tépőzárral zárható. Vele szemben egy hálós dupla zseb található, melynek felső része gumiszalaggal bélelt. Az elülső részének több mint fele egy nagy zseb. Felül egy bevarrt hurok fényvisszaverő elemmel. Belül van még egy cipzáras zseb, amelyre egy rendező van varrva, amely több különböző szélességű zsebből áll. Mindkét oldalon egy zseb, mindkettő szabadon hozzáférhető. Az egyik dupla cipzárral záródik. A szabadidős hátizsák párnázott háttámlával van ellátva a kényelmes és megfelelő viselet érdekében. Dekoratív varrással, párnázott, állítható hosszúságú pántokkal fényvisszaverő elemekkel, az alja duplázott, külső része velúr felületű erősítő anyaggal van bevonva, ami nagyon kellemes tapintású. A bélés 100%-ban újrahasznosított PET palack anyagból készült, víz és szennyeződés ellen impregnált anyagból, újrahasznosított, vegán (állatbőr használata nélkül).

Technikai paraméterek:
Méretek: 46 x 30 x 20 cm