Walker COLLEGE Mustard diák hátizsák

Térfogat:31 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Schneiders Walker
Középiskolás és egyetemi hallgatók számára készült. Kétrekeszes hátizsák , nagy cipzáras elülső zsebbel. A zseb belsejében van egy másik zseb, teljes szélességében cipzáras. Erre a zsebre szervező van rávarrva, amely két nyitott zsebből áll, amelyek között hurkok vannak az íróeszközökhöz.

A nagy hátsó rekesz két részre van elosztva, egy megerősített 15 "-os notebook zseb, amelyre egy nyitott tabletzsebet varrtak. Mindkét zsebet széles tépőzáras gumival lehet lezárni. A szemközti oldalon egy kis zseb található az USB kábel számára, amely egy USB portban vágződik a középső rész külső oldalán végződik. A felső részen egy különálló cipzáras zseb található, amely a külső oldalról is hozzáférhető. A második rekesz egyszerű, teljes szélességében nyitott zsebbel   Az elülső zseb kerülete és a vállpántok egy része fényvisszaverő anyaggal van ellátva a jobb láthatóság érdekében gyenge fényviszonyok esetén.

A hátsó rész formált párnázással rendelkezik a kényelmes viselet érdekében. Az alsó csípőtámaszt rejtett cipzáras zsebként tervezték, RFID (rádiófrekvenciás) védelemmel. A legalsó részen egy állítható derékpánt található a hátizsák jobb stabilitása érdekében a diákok hátán. A párnázott vállpántok   melkaspánttal kapcsolhatóak össze, amely jelzősíppal rendelkezik. A hátsó rész felső részében egy egyszerű hurok van a hátizsák felakasztásához. A hátizsák mindkét oldalán bővíthető oldalsó zsebek találhatóak. Alja megerősített, textil

Műszaki paraméterek :
Méretek: 48 x 30 x 22 cm