Vonatozzon 3 kocsit a cseh vasút SC Pendolino vágányaival

A termék kódja:77206380
Gyártó:Rappa
Anyag:Műanyag
A mi vasúti kollekciónk készlet tartalmaz mozdonyt, kocsit és hátsó mozdonyt hajtás nélkül, 12 ívelt és 8 egyenes vágányt. A mozdonyok hossza 26 cm, a kocsié pedig 30 cm. A mozdony jár, hangot bocsát ki és világít a 2 AA elemnek köszönhetően (nem tartozék). A pálya teljes hossza 4,8 m. Az egyenes pálya mérete 23 cm, ívelt 25 cm. Ez az újdonság kombinálható a cseh vasút és a RegioJet vonatokkal. Számok és kapcsolók külön megvásárolhatók. Biztosan örömet szerez a vasút minden kedvelőjének és rajongójának a Cseh Vasút eredeti vonatkészletével.
A csomag méretei: 55 x 43 x 5,5 cm
3 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.

1 vásárló értékelése alapján