Vízi játékok gyerekeknek

Akár nyáron a medencében, akár télen a fürdőkádban - a gyerekek imádják a vízi játékokat. Kínálatunkban egészségre nem ártalmas műanyagból készült felfújható medencék, labdák, gumimatracok és vízipisztolyok is találhatók. Látogatóink a legkedveltebb márkák (pl. Intex) és változatos motívumok között böngészhetnek: talán éppen egy Kisvakondos gumimatraccal lesz teljes a vízparti nyaralás!
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 3Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek