Vízfestés - 8 képből álló könyv

Kapcsolódó termékek

Ecsettál fedéllel
Raktáron
Vízfestés könyv formájában - Tartson egy pihentető délutánt a gyerekekkel, és színesítse a képet. A könyv 8 képet tartalmaz. Méretek: 145mm x 208mm x 6mm (Sz x M x M)

Hasonló termékek

Vízfestés ecsettel 15x21cm 2
809 Ft
Elérhetőség: 2 nap

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.