Vienetta Szív hosszúnadrágos lányka pizsama

A termék kódja:CS8258
Gyártó:Vienetta

A gyermekek pizsama hosszú ujjú pólóból és hosszú nadrágból áll. A pulóver típusú pulóveren, amely ujjain és alján mandzsettával van kiképezve, egy nagy szív található, műanyaggal, szakadt anyaggal kitöltve. A szívek szabálytalanul ismétlődnek a nadrágokon, amelyek mandzsettával végződnek. A felhasznált anyag puha és rugalmas tapintású. A pizsama mindennapi viseletre is alkalmas.

Anyaga 100% poliészter

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.