Tündérrepülés

Gyártó:Teddies
Anyag:Műanyag
Örüljön kis hercegnőjének egy mesebeli repülő tündérrel. A repülő tündér reagál a kéz mozgására, és ezzel végtelen lehetőségeket kínál a gyermekek fantáziájának. És hogy veszi fel a tündér valójában? Csak engedje el, és az érintésérzékelőnek köszönhetően azonnal tegye alá a kezét, a tündér ismét a levegőbe repül. Ha a tündér akadályba ütközik, akkor kikapcsol. Az újbóli bekapcsoláshoz csúsztassa a főkapcsolót kikapcsolt helyzetbe, majd vissza a bekapcsolt helyzetbe, vagy nyomja meg a távirányító egyik gombját. A tündért a gomb megnyomásával inaktiválják (a tündért meg kell ragadni a repülés során, és meg kell nyomni az alján található bekapcsológombot). Javítja a gyermek képességeit, például a motoros képességeket és a koordinációt.
Töltési idő: 20 - 30 perc
Működési idő: 5-7 perc
A tündért USB kábellel töltik fel.
A csomag méretei 16 x 19 x 5 cm.
8 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.