Trefl Minipuzzle 54 darab Állatok - kölykök 4 fajta

Gyártó:Trefl
Anyag:Karton
A puzzle összerakása népszerű időtöltés. A Puzzle egy korosztályok körében népszerű játék – a gyerekek és a tapasztalt rejtvénymesterek egyaránt kedvelik. Összesen 54 alkatrész rejtőzik a kis dobozban, amit még az óvodások is össze tudnak szerelni. A játék tökéletesen fejleszti a képzeletet, a motoros készségeket és edzi a gyerekek figyelmét. Az összetett kép méretei: 200 x 130 mm.

A feltüntetett ár 1 db-ra vonatkozik, a motívumot az aktuális készlet erejéig szállítjuk.

A doboz mérete: 9 x 6,5 x 4 cm
4 éves kortól alkalmas gyermekek számára éves