Tornazsák Ergobag Pink confetti

A termék kódja:F3019229
Gyártó:Fond of Bags
Tornazsák - kiváló kiegészítője az Ergobag hátizsáknak. Ez a praktikus, 100%-ban újrahasznosított PET palackból készült, ez a tornazsák helyettesítheti a sporttáskát.

A tornazsák fő rekesze zsinór segítségével könnyen zárható. A tornazsák elején található egy kis külső cipzáras rekesz, amely a különböző apróságok tárolására alkalmas. A tornazsákot három helyen lehet rögzíteni az Ergobag hátizsákhoz, méghozzá úgy, hogy a gyermek mozgása közben is stabil maradjon. Önállóan is hordható tornazsákként a legkülönfélébb tevékenységekhez.
Méretek: 44 x 34 cm

Hasonló termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!