Topgal BEBE 24011 B iskolatáska
| A termék kódja: | BEBE_24011_B |
| Mélység: | 19 cm |
| Szélesség: | 28 cm |
| Magasság: | 37 cm |
| Teherbírás: | 7 kg |
| Térfogat: | 20 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Topgal |
A BEBE modell minden 110 cm-nél magasabb kisfiúnak megfelel. Ez egy kompromisszum az aktatáska és az iskolai hátizsák között, vízálló rekeszekkel és alumínium merevítővel.
Műszaki adatok:
A BEBE modell 110 cm magas kisfiúknak alkalmas. A hátizsák egy nagy rekesszel rendelkezik, sárga, vízálló szervezővel. A táska elülső részén további két praktikus cipzáras zseb található, a belső zsebben pedig névtábla.
- Súly: 1,08 kg
- Méretek (H x Sz x M): 37 x 19 x 28 cm
- Anyag: 100% poliészter
- Teherbírás: 7,00 kg
- Térfogat: 20 l
- Iskolai osztály: 1. osztály, 2. osztály
Főbb jellemzők:
- merev, préselt háttámla
- egy rekesz vízálló szervezővel
- magasságban állítható mellkasheveder
- állítható vállpántok
- csatlakozók övhez
- mágnesek a vállpántok végén (a lógó végek könnyebb rögzítéséhez)
- fényvisszaverő elemek: a hátizsák elején és oldalain, a vállpántokon
- esőálló bevonat
- TOPDURA anyagból készült, lábakkal ellátott merev alj
- a hátizsákot az ITC Zlín tesztelte
- fül a hátizsák padra akasztásához
- fül a hátizsák kézben való hordozásához


















