Tolltartó Fairies

A termék kódja:B126816
Minőséges tolltartó egy kihajtható füllel, kiváló minőségű Städtler és Centropen márkázással feltöltött.
Tartalmaz: 6 háromszögű vastag ceruzát, 8 filctollat, 1 tollat, 2 háromszögletes ceruzát, vonalzót, élesítőt és radírgumit.

Gyártó: Karton P + P

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

2 vásárló értékelése alapján

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.