Szeretem a VIP Pets figurát, hosszú hajjal

Gyártó:TM Toys
Anyag:Műanyag
A VIP háziállatok a legstílusosabb, mega hosszú hajú háziállatok! 30 cm !! 6 különböző kutya, különböző személyiséggel és hobbival. De egy dolog egyesíti őket ... szeretet a hajért! Szeretik különféle alkalmakkor mindenféle frizurává formálni a hajukat, de a tökéletes megjelenés eléréséhez segítségre van szükségük. 4 egyszerű lépés: 1 - kicsomagolás, 2 - mosás, 3 - felfedés, 4 - szerkesztés. Miután megmosta a haját, felfedezi egyedi stílusát. A csomagban található kiegészítők használatával minden alkalomra elkészítheti a legstílusosabb frizurákat! Legyen profi fodrász, mint Fabio és Fabia! A VIP háziállatok samponpalackban kerülnek forgalomba, és egyedülálló hajuk csak akkor derül ki, ha az üveg tele van vízzel.
Tartalmaz: 1 üveg, 1 figura, 1 nyaklánc, 1 szék, 1 szűrő, 1 fésű, 1 prospektus, 4 meglepetés.
A csomag méretei: 10 x 26 x 10 cm.
3 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.