Stil Flower Field iskolatáska

A termék kódja:J1523475

Kapcsolódó termékek

Kétkamrás iskolatáska virágos mintával kék színben. Alkalmas felső osztályosok valamint középiskolás diákok részére. A táska fő kamrája a legszélesebb, elkülönített zsebbel rendelkezik táblagép és notebook számára. Kompressziós hevederekkel van ellátva, amely segíti az egyszerű és gyors mélység beállítását. Teljes megterhelés alatt javítja az ideális súly eloszlást a gyerekek hátán. A második kamra praktikus rendezőt tartalmaz rengeteg zsebbel és karabinerrel a kulcsoknak. A 3 első zseb megfelelő mennyiségű helyet biztosít a többi apróságnak. Az oldalsó zsebekben hordozható az italos üveg. Fényvisszaverő elemekkel van felszerelve, melyek körbefutnak az egész táskán, ezzel elősegítve a gyerekek jobb láthatóságát. A 3D-s háti rendszernek hála a táska tökéletesen alkalmazkodik a gyerekek gerincéhez.  Az Air Flow rendszer lehetővé teszi a levegő keringését és ezáltal kényelmes hordását biztosít a háton.  Az állítható párnázott vállpántok é a mellkasi pántok felelnek a nagyobb komfortérzetért hordás közben. A párnázott kapaszkodó segíti, hogy a kézben is kényelmesen vihető legyen.

Leírás:
Fő kamra egy elkülönített zsebbel a laptop és táblagép számára
rendező a második kamrában
3 elülső cipzáras zseb
rejtett zseb a telefon számára
keményített aljzat, hogy a táska megálljon önállóan
a kényelmes viselés érdekében 3D-s párnázott és levegős háti rendszer
párnázott és magasságilag állítható vállpántok
a kényelmesebb viselés érdekében mellkasi pántok
az italok számára oldalsó hálós zsebek
oldalsó kompressziós pántok a táska fő kamrájánál
a táska minden oldalán fényvisszaverő elemek
a kényelmes kézbe való hordáshoz párnázott kapaszkodó
a táska felakasztásához anyagos felfüggesztés
kemény vízálló anyag

Méretek: 44 x 31 x 17 cm
Súly: 1 kg
Teherbírás: 9 kg
Űrtartalom: 28 l

Gyártó: Stil

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.