Sportautó fém / műanyag 12 cm elemes visszahúzós fénnyel és hanggal

A termék kódja:00311994
Gyártó:Teddies
Anyag:Műanyag
Autómodellek 4 színben. Biztosan örömet szereznek a játékautók összes kis szerelmesének és gyűjtőjének. Jó szórakozás vezetni ezeket az autókat. A játék minden szenvedélyes sofőrt és autó rajongót le fog nyűgözni. Az autó ajtaja nyítható. A játékautó mérete körülbelül 12 cm. 3x AG13 elem a termék része.
A termék méretei 12 x 6 x 4 cm.
3 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.