Similo - Fantasztikus állatok

Gyártó:Albi

Kapcsolódó termékek

A Similo - Fantastic Beasts and Where to Find Them/Fantastic Beasts and Where to Find Them egy kooperatív levonási játék, amelyben minden játékos együtt dolgozik, hogy felfedjen egy titkos karaktert több nyom segítségével! A kritikusok által elismert játék új verziója a varázslóvilágban játszódik. Tartalmaz egy pakli 39 nagy kártyát gyönyörűen illusztrálva "Naiade". Minden kártyán megtalálod egy karakter vagy lény képét és nevét a Fantasztikus állatokból és a Hol lehet őket megtalálni/ Fantasztikus állatok és hol lehet megtalálni őket. A Wizarding World rajongói megpróbálják kitalálni kedvenc világuk titkos karakterét az asztalra terített tizenkettő közül. Ebben egy súgó lesz a segítségükre, aki kézi tippként fog játszani, és az elrendezésük jelzi, hogy van-e valami közös bennük a titkos karakterrel, vagy különbözik-e attól. Példa: A nyomnak segítenie kell a keresőknek Jacob Kowalskit azonosítani. Képes függőleges púpos alakot játszani, jelezve, hogy a titkos karakternek köze van Newt Scamanderhez, megharapta egy púpos, vagy pozitív karakter. Vagy éppen ellenkezőleg, vízszintesen kiterítheti Percival Graves-t, jelezve, hogy a titkos karakter nem bűbájos, nem negatív, vagy nincs ősz haja... A keresőknek maguknak kell kitalálniuk, mit akar mondani a nyom. őket! A különböző verziókat úgy is keverheted, hogy az egyik pakliban a titkos karakterek, a másikban pedig a tippek szerepeljenek… Ki tudod találni, hogy melyik karakterben van valami közös a Similo: Haunted verzió Fej nélküli lovasával, Vérfarkasával és Szellemmel? Tudja, hogy ez a verzió teljesen kompatibilis a Similo sorozat összes többi játékával? Próbáld ki az összes lehetséges kombinációt!