Sárkány repülő nylon 70x60 cm űrrakéta

Gyártó:Teddies
Anyag:Nejlon

Kapcsolódó termékek

Az első sárkányrepülés a hideg őszi napokon felejthetetlen élmény minden kisgyermek számára. A gyerekek imádni fogják a sárkányrepülést, amikor szabadon repülő sárkányt néznek az égen, és erőszakmentesen tanulnak valami érdekeset a szélről és az időjárásról. A sárkány garantáltan boldoggá tesz minden gyermeket 3 éves kortól. A sárkányrepülés fejleszti a motoros készségeket, javítja a koordinációt.

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!