RAgasztó PVA Glue Craft Planet 0,5l

Polivinil-acetát alapú PVA ragasztó. Nagyszerű mozaik, papír, fa, hab és más projektekhez. Nem vízálló. Decoupage-re is alkalmas.

Vigye fel a ragasztót egy száraz, tiszta ragasztott felületre, és szorosan nyomja össze a ragasztott részeket. Nagyszerű mozaik, papír, fa, hab és más projektekhez. Nem vízálló (azaz nem alkalmas textíliákra, amelyeket meg kell mosni). Nagyszerű a gyerekekkel való munkavégzéshez - könnyedén moshat ruhákat szappanos vízzel. Ha szembe vagy hajba kerül, öblítse le bő vízzel. Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára.

Decoupage-re is alkalmas. Polivinil-acetát alapú PVA ragasztó. A ragasztó vastagabb, mint a hagyományos papírragasztók, ezért a papír nem deformálódik annyira, mint a nedvesség más ragasztókkal. Csak vigyen fel egy nagyon vékony réteget, és jól tart és gyorsan szárad. Szárítás után átlátszó és kissé rugalmas.