Prémium Smarty Technic iskolatáska és A4-es füzettartó box ajándékba

Magasság:39 cm
Teherbírás:8
Térfogat:23 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Oxybag
Rendkívül könnyű iskolai hátizsák az Elsősöknek és az egész alsó tagozatosok számára. A Smarty hátizsák egy új, modern dizájn kombinációjával, egy aktatáska előnyeivel, például stabilitással, valamint számos finomítással együtt. A táskának az anatómiailag formázott, párnázott légáteresztő anyagból, hátfala és állítható vállpántok vannak. Vállpántok  a kiegészíto pántokkal és az állítható mellkaspánttal vannak ellátva. Az elegendő támaszt és az optimális súlyelosztást biztosítja. Tágas belső tér könyvtartó rekesszel van ellátva, ügyesen kigondolt mozgós rekeszben könnyebben megy majd a bepakolás.
Jellemzők:
-    az anatómiailag formázott, párnázott hátfal,
-    az anatómiailag formázott állítható vállpántok,
-    két oldalos cipzáros zsebek a kulacs elhelyezésére (az egésszéges kulacs is befér),
-    stabil táska alja,
-    nagy belső tér,
-    egyszerű bezárás a fidlock mágneses zárnak köszönhetően,
-    fénnyvisszaverő anyag a hátizsák minden oldalán,
-    kényelmes fül a táska tetején,
-    külön zseb az uzsonna doboz elhelyezésére,
-    állítható mellkaspánt

- méret: 39 x 30 x 19 cm