PopSockets PopGrip Gen.2, Backspin Infinite Blossom, forgó (golyóscsapágy), lila / fehér

Gyártó:Hama
Backspin Infinite Blossom - műszaki adatok:
- PopSocket második generáció kivehető felsővel (különálló felsők a PopTop Gen.2 néven találhatók, cserélhető felső)
- gömbcsapágy forgáshoz (valami hasonló, mint a izgul fonó)
- méretek: átmérő: 4,07 cm, magasság: 0,78 cm (nem húzta ki), ill. 2,57 cm (nyújtva)
- ragasztó alapanyag / felső anyag: műanyag / alumínium
- a ragasztóanyag színe: fehér
- a tetej színe / motívuma: lila, fehér mintával

Értesítés!
Nem tapad az Apple iPhone 11 Pro és az Apple iPhone 11 Pro Max készülékhez, hacsak nem megfelelő esetben. Ragaszkodik az Apple iPhone 11-hez.

Cserélni vagy nem cserélni?
Most kétféle PopSocket kínálunk: ÚJ cserélhető tetővel (PopGrip Gen.2-nek hívjuk) és az eredeti (eredeti PopGrip-nek nevezzük).
Cserélhető top PopSockets lehetővé teszi, hogy a csúcsot cserélje a hangulatának vagy a ruházatának megfelelően, vagy ha vezeték nélküli töltőt szeretne használni, miközben az eredeti Popsockets minden előnye élvezhető.

PopGrip Gen.2
- a tetej egyszerű eltávolításának (lefelé nyomtatás és fordítás) köszönhetően a mobiltelefon tölthető vezeték nélküli töltővel, még akkor is, ha a PopSocket hangolja be.
- változtassa meg a felsők hangulatának, ruháinak megfelelően, vagy csak úgy, hogy ne váljon szokatlanul
- biztonságos és határozott markolatot kínál, így kézzel írhat, vagy jobb fényképeket készíthet
- Ha állványként használja, videókat nézhet meg anélkül, hogy a telefont meg kellene tartania
- lebontható és a legtöbb eszközhöz és borítóhoz újra ragasztható (VIGYÁZAT! Nem kell megfelelően ragaszkodnia a szilikon burkolatokhoz vagy vízálló felülettel)