Pléd Matějovský Ponte

Gyártó:Matějovský
Sűrű szövésű, meleg és kellemes tapintású luxus pamut pléd. Az egyszerű, de nagyon vonzó pöttyös minta biztosítja, hogy a pléd otthona egyedi kiegészítője és nem csak a hideg esték nélkülözhetetlen társa lesz. Barna és krém színű, másik oldalán fordított színek. Ezt az egyszínű plédet elegáns és dekoratív ágytakaróként is használhatja. A pléd teljes kerületén szegély található. Anyagösszetétel: 60% pamut, 40% akril Méret: 160/220 cm Súly: 550 g / m2 Karbantartás: 30 ° C-on mosható, kímélő mosószerrel.A pléd színe és mintázata eltérhet a további azonos motívumú termékektől a különböző anyagok és nyomtatási technológia miatt.

1 vásárló értékelése alapján

Hasonló termékek