Pixie Crew Nagy tolltartó, szürke

Gyártó:Pixie Crew

Kapcsolódó termékek

Pixel többcélú, nagy tolltartó általános iskolások és diákok számára. Könnyű, praktikus és elegendő helyet biztosít az összes iskolai írószer tárolására. Használhatod utazáshoz vagy kozmetikai táskaként is.

Részletes leírás:

• szilikon és divatos filc kombinációjából készült, védi a tok tartalmát ütések és esések esetén
  • a tolltartó felül cipzárral zárható
  • az előlap egyedi szürke szilikon panelből áll, melynek mérete 33x10 pixel
    A szabadalmaztatott rögzítési módszer színes pixeleket képes beilleszteni, amelyek lehetővé teszik saját tolltartó megjelenésének kialakítását
  • Minden nap végtelen számú témához 227 pozíció áll rendelkezésre
    100 PIXIES kis pixel és egy mini galéria az inspirációért minden tokhoz