Pixie Crew Minecraft PXB 53-35 bőrönd

A termék kódja:PXN1233
Gyártó:Pixie Crew

PIXIE CREW & MINECRAFT zöldesbarna kartontáska iskolai művészeti kellékek vagy egyéb segédeszközök tárolására.

A bőrönd jobb oldalán a világhírű MINECRAFT játék Creeper képe látható.
A bal oldalon egy 10 x 10 pontos zöld panel található, amelyen pixelekkel bármit összeállíthatunk, és bármikor módosíthatjuk.
A tok tetején található fémzár segít kinyitni. Fém tartót tartalmaz, amely könnyen hordozható.
A tok tömör, ragasztott kartonból készült. Belül az aktatáska fehér.

FIGYELEM! Apró alkatrészeket tartalmaz, 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas, belélegzés veszélye!

Mérete: 32x25x7 cm