Pixie Crew Minecraft iskolai tolltartó, zöld

Gyártó:Pixie Crew

Kapcsolódó termékek

Egyszintes iskolai tolltarto egy fedéllel, tizenhat klasszikus tollfogantyúval, ceruzával vagy filctollal és négy szélesebb fogantyúval rendelkezik vonalzó, körző vagy olló számára. A hajtóka teljes szélességénél egyzseb található ami ideális az órarend elhelyezéséhez.
    Az elülső oldalonszilikon panel található mérete 10 × 10
    Alkalmas általános iskolába.
    Egyemeletes tolltartó egy fedéllel.
    Vidámdizájnzöld-barna kockák, akár egy világhírű számítógépes játék.
    A párnázás védi a tolltartót az ütésektől
    Cipzáras záródás.
    Nagy húzható cipzár a könnyű kezelés érdekében.
    Nincs felszerelve
    55 kis színes képpontingyen.
    10 kis pixel betűkkelingyen
    4 multipixel (pixel sebesség) 2×2 pont) képekkel ingyen.
    Méretek: 14,5 × 19 × 3 (Sz x Ma x Mé)
    Súly: 150 g.

Végtelen számú mintát rakhatsz ki minden nap és bővítheted a kreativitásod. A képpontokat bármikor eltávolíthatod és kicserélheted őket egy másikra. És ha először meg szeretnéd próbálni a képek létrehozását piszkozatra, rendelkezésedre áll egy egyszerű online PIXIE CREW szerkesztő a www.pixiecreweditor.com címen.

Hasonló termékek