Pixie Crew Minecraft Boom tolltartó

Gyártó:Pixie Crew

A Pixie Crew tolltartó a népszerű Minecraft témával egy eredeti és praktikus tolltartó olyan fiúknak, akik nem szeretik a hétköznapokat, és szeretnének lépést tartani a korral.

Az előlapon egyedi zöld szilikon panel található, melynek mérete 10x10 pont. Ez a szilikon felület olyan térként szolgál, amelyre szabadalmaztatott rögzítési módszerrel színes pixeleket lehet elhelyezni, így saját tolltartó megjelenést alakíthat ki. Így minden nap 97 pozíciója van végtelen számú motívumhoz.

cipzáras zseb és hajtóka 12 gumi markolattal ceruzákhoz és tollakhoz az áttekinthető rendszerezés érdekében
a fedél alatti hely lehetővé teszi más írószerek szabad elhelyezését
a párnázás megbízhatóan védi a tolltartó tartalmát ütközések és leesések esetén
a zárás egy nagy húzóval ellátott cipzár, amely lehetővé teszi a gyermekek számára a tolltartó könnyű kinyitását és zárását